fbpx

Меблевий магазин «Лісма» у м. Вінниця

Обираючи меблі, ви маєте враховувати функціональне навантаження на них, частоту розкладання та розташування у приміщенні. Призначення предмету, якість його виготовлення і безпека матеріалів – ось головне, на що варто зосередитися при купівлі.[/vc_column_text][vc_column_text]

Де придбати комфортні меблі у Вінниці?

Нестачі меблевих салонів сьогодні немає: у Вінниці магазинів меблів, наприклад, понад двадцять. А ось якість, стиль і ціни диванів, ліжок, стільців і крісел істотно відрізняються. Що в такому випадку доцільно зробити? Купити меблі у Вінниці від виробника!
Фабрика меблів «Лісма» відома на ринку України вже понад 30 років. Вагомими і приємними бонусами до якості і безпеки її виробів є розмаїття форм, європейський дизайн, багатофункціональність (завдяки використанню модулів), а також сучасні модні забарвлення оббивки.
«Лісма» пропонує купити:

У кожному сегменті є вибір за ціною: ми маємо комфортні бюджетні моделі, елегантні – середньої вартості та дорогі вироби, що вражають своєю пишністю.
У виготовленні «дорослих» і дитячих меблів використовуються:

Купити меблі українського виробника можна в меблевому салоні «Лісма» на другому поверсі ТЦ «Віват» (вул. Липовецька, 6А). Салон працює щодня!
Звертайтеся!
Будемо раді вам!

Вінниця

ТЦ Шок, Меблевий салон Lisma
Фірмовий салон
вулиця Келецька, 117Б
Вінниця, Україна