fbpx

Салон меблів «Лісма» у Львові

Ви прийняли рішення купити меблі, наприклад, кутовий диван або стіл. Це бажання змінити інтер’єр квартири на модний і сучасний, а меблі – на більш зручні. А може, просто хочеться оновити дивани, крісла або дитячі меблі?[/vc_column_text][vc_column_text]

Меблі «Лісма» у Львові: якість і широкий асортимент

Фабрика «Лісма» виготовляє різноманітні види дубових меблів. У Львові за допомогою меблів від виробника можна обладнати:

Що і роблять замовники, які зазначають надійність і вишуканість меблів «Лісма» та підтверджують довіру фабриці своїм вибором. І це не дивно, адже вже понад 30 років компанія виробляє меблі, що прикрашають інтер’єр й, до того ж, за доступною ціною.
Столи для вітальні у Львові – це:

Якщо ви хочете купити у Львові крісла або стільці – у каталозі знайдете:

«Лісма» пропонує купити дивани і ліжка у Львові. Останні виготовляють:

Дивани, у тому числі й кутові, а також кухонні куточки виготовлено в різних стильових напрямках, розмірах, конфігураціях та з різними способами розкладання. Використовують тверді породи деревини, ДСП, березову фанеру, дубові ламелі.
Магазин меблів у Львові: надійність та комфорт за вигідною ціною

Чому обирають фабрику «Лісма»?

Запрошуємо вибрати модель онлайн, а також відвідати меблевий салон. На вас чекають щодня (окрім неділі) на вул. Любінській, 92, на другому поверсі ТЦ «Будинок меблів».
Наповніть будинок затишком і гармонією разом із «Лісма»!

Львів

ТЦ Будинок Меблів,  2-пов., Меблевий салон Lisma
Фірмовий салон
вулиця Любінська, 92
Львів, Україна