fbpx

Меблевий магазин «Лісма» у м. Хмельницький

Тішити око естетично привабливим виробом, давати можливість повноцінно відпочити із родиною або друзями, підвищувати відвідуваність ресторанів або готелів – все це можливо із функціональними та зручними меблями. Купити ліжко, диван або дитячі ліжка в Хмельницькому за ціною виробника пропонує магазин українських меблів «Лісма».[/vc_column_text][vc_column_text]

Меблі «Лісма» в Хмельницькому: широкий асортимент, помірні ціни

Чи до вподоби вам модерн: простий дизайн і чіткі лінії? Або ж припадають до душі розкішні вироби вигадливої форми, в стилі, що нагадує бароко (дивани «Консул», «Орфей» або «Діва», приміром)? Фабрика меблів «Лісма» виготовляє найбільш затребувані предмети гардероба, помітними особливостями яких є комфорт, якість та європейський стиль:

Де придбати якісні меблі в Хмельницькому?

Якщо вас не влаштовує варіант вибору та купівлі вподобаної моделі через Інтернет, ви вважаєте за краще візуально оцінити габарити виробу, побачити його реальний колір і відчути на дотик оббивку – відвідайте наш магазин у м. Хмельницький. Продаж меблів здійснюється за адресою: пр. Миру, 99/101, на другому поверсі ТЦ «Мій дім». Фабрика виконує також індивідуальні замовлення на різні види меблів.
Салон «Лісма» чекає на вас!

Хмельницький

ТЦ Мій Дім, 2-пов., Меблевий салон Lisma
Фірмовий салон
проспект Миру, 99/101
Хмельницький, Україна